Esence Araretama

S brazilskými esencemi pracuji již mnoho let. Jsou to vibrační esence, živé kapky. Jejich jemněhmotná informace je obrovským přínosem pro moderního člověka, který je neustále konfrontován rychle se ubírajícím vývojem současného světa. Abychom v této proměnlivé době neztratili kontakt sami se sebou, jelikož stále jsme součástí živé přírody, potřebujeme nyní vědomě vnášet do našeho života její různorodé možnosti. Živé kapky jsou jednou z těchto možností. Nejen zdravěji jíst a žít více ekologicky, ale také prohloubit svou komunikační dovednost s širší přírodou okolo nás. Naše schopnost zůstat zdravě ve svých instinktech, cítit a vnímat ... by se pod tlakem rychle se ubírající doby mohla snadno vytratit či dokonce potlačit. Právě nyní je více než kdy jindy potřeba se změnit a stát se více flexibilními. Především emočně. Pokud trpíte přecitlivělostí a moderní chaos světa vás může až vypínat nebo udržovat ve stálém stresu či v potřebě se izolovat, pak i s tímto vám mohou esence pomoci. Podpoří vaši schopnost adaptovat se na tyto rychlé změny v našem současném životním prostředí. Naučí vás lépe zacházet sami se sebou. Vibrační esence vytvořené z rostlin, které pochází z jedné z nejstarších biodiverzit na planetě jsou neobvyklými a skvělými průvodci v různorodých tématech. Ráda jimi doplňuji jak astrologické výklady tak terapii. Je to velmi efektivní propojení spolupráce mezi člověkem a rostlinnou říší.

                                                                            


 Individuální sebepoznávací programy s esencemi Araretama

Toužíte se rozvíjet a více poznávat? Změnit svoje návyky? ... Vystoupit z vyjetých kolejí, udělat konečně něco jinak? Změnit se?

Hodinová konzultace osobní či písemné doporučení dlouhodobého individuálního programu určeného pro seberozvoj obvykle vychází z nahlédnutí do vašeho horoskopu. Nebo může vzniknout na základě terapie, kterou jste u mne absolvovali.

  Cena se stanovuje podle rozsahu výkladu a počtu esencí.
Hodnota této konzultace a doporučení na míru je vždy dohodou.

Objednání schůzky formou sms na telefonním čísle: 731 222 861 nebo emailem: chuda.jana@seznam.cz

Výhodou individuálního programu je přesné zacílení na vaše aktuální bloky, které potřebujete uvolnit. Esence takto podpoří váš osobní rozvoj a umožní vám dostat se tam, kam chcete a kde potřebujete být. Zde najdete esence z brazilského deštného pralesa. Pokud do toho chcete jít intuitivně a samostatně.

https://araretama.cz/podle-obrazku/

Pokud vás samostatná práce s esencemi přiměje cítit emoce, které nejsou příjemné... Nedivte se... Převibrovávají vaši vnitřní stagnaci. Nenechte se odradit a přijďte na konzultaci. Nemusíte být na tuto vnitřní proměnu sami. Můžete ji projít více vědomě a obohatit tak svůj vnitřní život. Být emočně flexibilní může být velmi osvobozující, ale také to od vás může vyžadovat nutnou práci na sobě.


"Dnes stojíme na rozhraní a snažíme se zachránit, co je ještě možné, z této jedné z největších biodiverzit na planetě. I když žijete v jiné zemi, daleko od Brazílie, i vy jste s ním spojeni, i vy jste jeho součástí. Ve stejném okamžiku, kdy prales umírá, umírá i něco uvnitř každého z vás. Z mocné a nádherné Přírody tohoto pralesa žije a čerpá svou výživu a tvořivost naše duše, naše imaginace i naše spiritualita. Není to jen pouhá zásobárna surovin. Je to obrovský netušený poklad lidstva." 

 Sandra Epstein, tvůrkyně esencí Araretama - z knihy ZTRACENÝ KLÍČ

K EVOLUCI