Esence a workshopy

Esence Araretama

S brazilskými esencemi spolupracuji již mnoho let. Jsou to vibrační esence, živé kapky. Jejich jemněhmotná informace je obrovským přínosem pro moderního člověka, který je neustále konfrontován rychle se ubírajícím vývojem současného světa. Abychom v této proměnlivé době neztratili kontakt sami se sebou, jelikož stále jsme součástí živé přírody, potřebujeme nyní vědomě vnášet do našeho života její různorodé možnosti. Živé kapky jsou jednou z těchto možností. Nejen zdravěji jíst a žít více ekologicky, ale také prohloubit svou komunikační dovednost s širší přírodou okolo nás. Naše schopnost zůstat zdravě ve svých instinktech, cítit a vnímat ... by se pod tlakem rychle se ubírající doby mohla snadno vytratit či dokonce potlačit. Právě nyní je více než kdy jindy potřeba se změnit a stát se více flexibilními. Především emočně. Pokud trpíte přecitlivělostí a moderní chaos světa vás může až vypínat nebo udržovat ve stálém stresu či v potřebě se izolovat, pak i s tímto vám mohou esence pomoci. Podpoří vaši schopnost adaptovat se na tyto rychlé změny v našem současném životním prostředí. Naučí vás lépe zacházet sami se sebou. Vibrační esence vytvořené z rostlin, které pochází z jedné z nejstarších biodiverzit na planetě jsou neobvyklými a skvělými průvodci v různorodých tématech. Ráda jimi doplňuji jak astrologické výklady tak terapii. Je to velmi efektivní propojení spolupráce mezi člověkem a rostlinnou říší.

                                                                             https://araretama.cz/

Individuální programy s esencemi Araretama

Toužíte se rozvíjet a více poznávat? Změnit svoje návyky? ... Vystoupit z vyjetých kolejí, udělat konečně něco jinak? Změnit se?

Hodinová konzultace osobní či písemné doporučení dlouhodobého individuálního programu určeného pro seberozvoj obvykle vychází z nahlédnutí do vašeho horoskopu. Nebo může vzniknout na základě terapie, kterou jste u mne absolvovali. Cena této konzultace a doporučení na míru je vždy dohodou. Stanovuje se podle rozsahu výkladu a počtu esencí.

Výhodou individuálního programu je přesné zacílení na vaše aktuální bloky, které potřebujete uvolnit. Esence takto podpoří váš osobní rozvoj a umožní vám dostat se tam, kam chcete a kde potřebujete být. Zde najdete esence z brazilského deštného pralesa. Pokud do toho chcete jít intuitivně.

Pokud vás samostatná práce s esencemi přiměje cítit emoce, které nejsou příjemné...nedivte se...převibrovávají vaši vnitřní stagnaci. Nenechte se odradit. Přijďte na konzultaci. Nemusíte být na tuto vnitřní proměnu sami. Být emočně flexibilní může být velmi osvobozující.

Astrologické prožitkové workshopy s esencemi Araretama

Skupinová setkání zaměřená na konkrétní astrologické téma či archetyp. Sebepoznávací workshopy podporující rozvoj osobnosti.

Aktuálně:

V sobotu 7. listopadu 2020 se uskuteční celodenní prožitkový workshop na téma SATURN A JÁ... Společně rozkryjeme "dvanáct saturnských lekcí" a naladíme se na tu, která je pro nás v současnosti zásadní ke zvládnutí! Získáte konkrétní manuál, jak na sobě dále pracovat a také vibrační esence k tématu, které vás podpoří ve změnách.

Sejdeme se v 9 hodin ve studiu POHLED PRACOVIŠTĚ. Letohradská 501/16. Konec bude v 19 hodin. V okolí je několik příjemných restaurací a kaváren. Přestávka na oběd bude dostatečně dlouhá. Na místě káva a čaj a drobné občerstvení. Na sebe pohodlné oblečení. Sebou dobrou náladu a zvědavost:))

V případě zájmu se objednávejte sms na Tel. 731222861

Počet míst je omezen. Rezervace je platná až po zaplacení celé částky 1700,- Kč předem. Pouze pro vážné zájemce. V případě náhlých omezení, proběhnou konzultace on line či individuálně.OSLAVA ZIMNÍHO SLUNOVRATU - ženský kruh

Můžete se těšit na sobotu 19. prosince 2020. Celodenní setkání od 10 - 18 hodin naplníme společným sdílením, prožitkovými cvičeními a tvorbou. Přístřeší nám v předvánočním čase poskytne studio Pohled Pracoviště na Letné.

SNAD NÁM BUDE PŘÁNO A BUDEME SE MOCT SEJÍT V PODPORUJÍCÍM ŽENSKÉM KRUHU A NALADIT SE NA ROČNÍ VIBRACI 2021.

Strážcem příštího roku bude SATURN.