"Tajemství změny je koncentrovat se na budování nového záměru, ne bojovat se starým".    Socrates


Individuální konstelace a integrace vnitřních hlasů

Zatěžují vás vaše komplikované vztahy? Cítíte se ztracení a nevíte jak dál pokračovat? Co změnit? Co udělat jinak? Jste unavení a vyčerpaní životem? Máte pocit, že nemáte volbu? Nevidíte na své možnosti? Máte pocit, že s tímhle se už nedá nic dělat? Snažíte se porozumět, co se to kolem vás vlastně děje a proč? Nejste si jistí, jakým směrem se dál ve vašem životě ubírat? Nemůžete udělat jasné rozhodnutí? Jste pod tlakem okolností? Svazují vás nepříjemné pocity? Co kdyby existovala možnost... se v bezpečném intimním prostoru podívat na svou životní situaci, na svůj příběh, tak abyste komplexně porozuměli své osobní situaci, kterou právě řešíte? Uvolnit nepříjemné emoce? Šli byste do toho?

Obvykle 30 ale i 90 minut konzultace pokud je to třeba a minimálně 3 až 4 hodiny délka konstelace v hodnotě 3000,- Kč.

Objednání schůzky formou sms na telefonním čísle: 731 222 861 nebo emailem: chuda.jana@seznam.cz

Platba je možná předem na číslo účtu 123-2060150237/0100 nebo v hotovosti na místě.


"Tato transformační metoda odhaluje skryté emoční proudy a nevědomé vazby působící ve vašem vnitřním systému či v systému vašich vztahů, ve kterých se pohybujete. Pomáhá změnit úhel pohledu a vystoupit ze zacyklených situací nejen ve vztazích z druhými, ale především ve vztahu sami k sobě. Pokud se máme možnost postavit do "bot" někoho jiného, obvykle najdeme řešení a ideální východisko. Tím umožníme změnu. Změnu sobě i jiným. Máme možnost vrátit svůj život opět do rovnováhy. Uvolněním nepříjemných či zaseklých pocitů dochází k vyjasnění celé situace a k možnosti dál lépe komunikovat. Můžete získat další doporučení, jak na sobě pracovat. Každý člověk je jedinečný a je tím nejlepším mistrem na svůj vlastní život."
"Ó, co se s člověkem děje, je pro něj charakteristické. On sám je vzorcem, do kterého jednotlivé části nějak zapadají. Podle toho, jak probíhá jeho život, tyto části jedna po druhé zapadají na své místo podle předurčeného záměru."   C. G. Jung