Možnosti...  

"Tajemství změny je koncentrovat se na budování nového záměru, ne bojovat se starým". - Socrates

Regrese

 Je pro vás těžké pochopit svoje vlastní chování? Jste frustrovaní a nespokojení? Jste rozhození a přecitlivělí? Máte pocity méněcennosti? Možná žárlíte? Nebo jste přetížení a v napětí? Uzavření či emočně zatuhlí? Vzdorujete? Dějí se vám nevysvětlitelné věci? ... Ať už vás trápí jakkoliv intenzivní emoce, regrese vám může pomoci vstoupit do kontaktu s vaším nitrem a znovu se sám/sama se sebou potkat a lépe porozumět svým pocitům a reakcím. Proměnit je. Znovu najít rovnováhu.


2 - 4 hodiny sezení v hodnotě 1500,- Kč

Doporučení:  Absolvujte řetězec těchto sezení 3 - 6 setkání alespoň 1 krát měsíčně pro hlubší efekt a širší sebepoznání.

6 setkání - 6000 Kč při platbě předem a rezervaci termínů

3 setkání - 3300 Kč při platbě předem a rezervaci termínů

 

Astrologický náhled

Potřebujete informace a neosobní či nestranný pohled na svůj život? Hledáte nadhled nad svou životní situací? Potřebujete odpovědi, ale nikde je nenacházíte? Rádi byste něco vylepšili či změnili ve svém osobním životě, ale nevíte, jak na to? Nevíte kde začít? Využijte moudrost astrologie.

Specifický astrologický rozbor vašich současných cyklů, který vám může jednoduše ukázat, kde jste nyní a kam směřujete. A jak toho, co nejlépe využít pro svůj vlastní osobní rozvoj. Na čem v současnosti zapracovat, a kde naopak nechat věci plynout... Jakou zvolit taktiku, aby se uvolnil tlak vnějších  či vnitřních okolností vašeho života.

Cena: 2200,- Kč obsahuje 2 hodiny osobní konzultace, 2 - 4 strany písemně A4, astrokoučink či harmonizační esence Araretama

https://araretama.cz/esence/


 


Individuální konstelace a práce s vnitřními hlasy

Zatěžují vás vaše komplikované vztahy? Snažíte se porozumět, co se to kolem vás vlastně děje a proč? Nejste si jistí, jakým směrem se dál ve vašem životě ubírat? Nemůžete udělat jasné rozhodnutí? Jste pod tlakem okolností? Co kdyby existovala možnost... se v bezpečném intimním prostoru podívat na svou životní situaci, na svůj příběh, tak abyste komplexně porozumněli své osobní situaci, kterou právě řešíte? Šli byste do toho? ...

2 - 5 hodin sezení  2500,- Kč

Tato transformační metoda odhaluje skryté emoční proudy a nevědomé vazby působící ve vašem vnitřním systému či v systému vašich vztahů, ve kterých se pohybujete. Pomáhá změnit úhel pohledu a vystoupit ze zacyklených situací nejen ve vztazích z druhými, ale především ve vztahu sami k sobě. Pokud se máme možnost postavit do "bot" někoho jiného, obvykle najdeme řešení a ideální východisko. Tím umožníme změnu. Změnu sobě i jiným. Máme možnost vrátit svůj život opět do rovnováhy.

Koučink pro život

Cítíte se ztracení a nevíte jak dál pokračovat? Co změnit? Co udělat jinak? Jste unavení a vyčerpaní životem? Máte pocit, že nemáte volbu? Nevidíte na své možnosti? Máte pocit, že s tímhle se už nedá nic dělat?

1 hodina/ 1500,- Kč

Pomocí vedeného rozhovoru a jednoduchých NLP cvičení společně nacházíme řešení či cestu přes vaše aktuální potíže. Každý člověk je jedinečný a je tím nejlepším mistrem na svůj vlastní život.

Individuální program s esencemi Araretama


Toužíte se rozvíjet a více poznávat? Změnit svoje návyky? ... Vystoupit z vyjetých kolejí, udělat konečně něco jinak? Změnit se?


Hodinová konzultace osobní či písemné doporučení dlouhodobého individuálního programu určeného pro seberozvoj obvykle vychází z nahlédnutí do vašeho horoskopu. Cena této konzultace a doporučení na míru/ 500,- Kč a esence si platíte zvlášť.

Výhodou individuálního programu je přesné zacílení na vaše aktuální bloky, které potřebujete uvolnit. Esence takto podpoří váš osobní rozvoj a umožní vám dostat se tam kam chcete a kde potřebujete být. Zde najdete esence z brazilského deštného pralesa.


 https://araretama.cz/esence/


Astrologické prožitkové workshopy s esencemi Araretama

Skupinová setkání zaměřená na konkrétní astrologické téma či archetyp.  Sebepoznávací workshopy podporující rozvoj osobnosti. Nyní v přípravě.

Konstelační workshopy s esencemi Araretama

Skupinová setkání zaměřená na specifické téma. Hluboce léčivé. Nyní v přípravě.

"Ó, co se s člověkem děje, je pro něj charakteristické. On sám je vzorcem, do kterého jednotlivé části nějak zapadají. Podle toho, jak probíhá jeho život, tyto části jedna po druhé zapadají na své místo podle předurčeného záměru."

C. G. Jung