"Ó, co se s člověkem děje, je pro něj charakteristické. On sám je vzorcem, do kterého jednotlivé části nějak zapadají. Podle toho, jak probíhá jeho život, tyto části jedna po druhé zapadají na své místo podle předurčeného záměru." C. G. Jung


Individuální konstelace a práce s vnitřními hlasy

Zatěžují vás vaše komplikované vztahy? Cítíte se ztracení a nevíte jak dál pokračovat? Co změnit? Co udělat jinak? Jste unavení a vyčerpaní životem? Máte pocit, že nemáte volbu? Nevidíte na své možnosti? Máte pocit, že s tímhle se už nedá nic dělat? Snažíte se porozumět, co se to kolem vás vlastně děje a proč? Nejste si jistí, jakým směrem se dál ve vašem životě ubírat? Nemůžete udělat jasné rozhodnutí? Jste pod tlakem okolností? Co kdyby existovala možnost... se v bezpečném intimním prostoru podívat na svou životní situaci, na svůj příběh, tak abyste komplexně porozumněli své osobní situaci, kterou právě řešíte? Šli byste do toho?

obvykle 3 - 4 hodiny délka sezení v hodnotě 2000,- Kč

Tato transformační metoda odhaluje skryté emoční proudy a nevědomé vazby působící ve vašem vnitřním systému či v systému vašich vztahů, ve kterých se pohybujete. Pomáhá změnit úhel pohledu a vystoupit ze zacyklených situací nejen ve vztazích z druhými, ale především ve vztahu sami k sobě. Pokud se máme možnost postavit do "bot" někoho jiného, obvykle najdeme řešení a ideální východisko. Tím umožníme změnu. Změnu sobě i jiným. Máme možnost vrátit svůj život opět do rovnováhy. Každý člověk je jedinečný a je tím nejlepším mistrem na svůj vlastní život.


"Tajemství změny je koncentrovat se na budování nového záměru, ne bojovat se starým". - Socrates